Logo

HomeNovinkyNáš typFotogalerieKontaktujte nás

Destinace
Informace
» Home » Cancun-Varadero » Costa Cancún - Barcelo Marina

Costa Cancún - Barcelo Marina

  Poloha Tento hotel leží přímo na pláži Varadero, naproti přístavu Marina Gaviota, který patří k těm nejdůležitějším na Kubě. Letiště ve Varaderu 35 min., letiště v La Habana 2,5 hod..

  Ubytování Hotel má 535 junior suites, 5 junior suites pro handicapované, 8 suites, s telefonem, SAT-TV, kávovarem, koupelnou, trezorem, stropním ventilátorem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem, klimatizací, balkonem nebo terasou. Konferenční prostory pro 300 osob.

  Stravování Formou all inclusive. Mezinárodní kuchyně, 2 grily, 3 restaurace a la carte (španělská, italská kuchyně, kuchyně se specialitami z mořských plodů), bar u bazénu, 24 hod. bar, divadelní bar, disko bar, lobby bar 24 hodin denně.

  Sportovní aktivity 3 plavecké bazény (pro dospělé i pro děti), tenis, plážový tenis, katamarán, windsurfing, kurzy potápění, obří šachy, kajak, šnorchlování, golfové kurzy v Cayo Libertad.

  Další služby Divadlo a zábavné programy, miniklub + babyklub, půjčovna aut, internet, obchody, prádelna, lázně (sauna, vířivka a masáže).

 

Fotogalerie

Costa Cancún - Barcelo Marina Costa Cancún - Barcelo Marina Costa Cancún - Barcelo Marina Costa Cancún - Barcelo Marina
Costa Cancún - Barcelo Marina Costa Cancún - Barcelo Marina Costa Cancún - Barcelo Marina Costa Cancún - Barcelo Marina