Logo

HomeNovinkyNáš typFotogalerieKontaktujte nás

Destinace
Informace
» Home » Playacar » Viva WYNDHAM Azteca 4*

Viva WYNDHAM Azteca 4*

Poloha Hotel se nachází přímo na pláži cca 3 km od Playa del Carmen.

Ubytování Nabízí ubytování v 270-ti pokojích koloniálního stylu. Pokoje jsou katagorie Superior či Superior s výhledem na moře – na tropickou Rivieru Mayu.
 
Pokoje superior jsou vybaveny lůžkem King či 2 lůžky velikosti Queen, klimatizací, koupelnou s vanou i sprchou a vysoušečem vlasů, televizí, telefonem a balkonem či terasou. Pokoje jsou maximálně pro 4 dospělé osoby, na požádání lze zajistit i dětskou postýlku.
 
Stravování ALL INCLUSIVE, jenž zahrnuje: plnou penzi formou bufetu, občerstvení po celý den, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje domácí výroby.
Hotel Viva Wyndham Azteca má 3 bary a 4 restaurace: El Nopal mezinárodní restaurace, kde se jídla podávají bufetovým způsobem dietetický koutek. Xul- Ha typická restaurace s mayskou kuchyní, otevřena jen večer, nutná rezervace. Il Palco italská restaurace a la carte, otevřena jen večer, nutná rezervace. Bambu orientální restaurace a la carte, otevřena jen večer, nutná rezervace.
 
Hoteloví hosté mohou navštěvovat i restaurace sousedního hotelu Viva Wyndham Maya: Hacienda Don Diego restaurace s mexickými specialitami a la carte, otevřena jen večer, nutná rezervace. Portofino mediteránská restaurace a la carte, otevřena jen večer, nutná rezervace. Miramare italská restaurace, otevřena jen večer, nutná rezervace. Ve všech restauracích a la carte se u mužů vyžadují dlouhé kalhoty.
 
Vybavení hotelu Dětský klub – kreslení, windsurfing, soutěže, kajak, voleybal, stavba hradů z písku, hry v bazénu, talentové soutěže a malování na obličej. Možnost chůvy za poplatek.
 
Slevy pro děti Děti do 6ti let na pokoji se 2 dospělými mají ubytování i stravování zdarma. Tato sleva platí maximálně pro 2 děti na každý pokoj.

 

Fotogalerie

Viva WYNDHAM Azteca 4* Viva WYNDHAM Azteca 4* Viva WYNDHAM Azteca 4* Viva WYNDHAM Azteca 4*
Viva WYNDHAM Azteca 4* Viva WYNDHAM Azteca 4* Viva WYNDHAM Azteca 4* Viva WYNDHAM Azteca 4*
Pro více informací navštivte tuto stránku.