Logo

HomeNovinkyNáš typFotogalerieKontaktujte nás

Destinace
Informace
» Home » Playacar » Occidental Grand Flamenco Xcaret 5*

Occidental Grand Flamenco Xcaret 5*

 

Poloha Tento kouzelný resort se nachází 10 minut od letoviska Playa del Carmen, od mezinárodního letiště je vzdálen cca 60 min. jízdy. V blízkosti resortu leží eco-archeologický parl Xcaret.

 

Ubytování Hotel má 796 pokojů. Superior dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou moderně zařízené, mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV/Sat, minibar, trezor a balkón nebo terasu.

 

Vybavení 10 restaurací s místní i mezinárodní kuchyní, 14 barů. Směnárna, prádelna, dětský klub, konferenční centrum, diskotéka, salón krásy, obchůdky a půjčovna aut.

 

Stravování All inclusive. Snídaně, oběd a večeře bufetovým způsobem, zákusky a nápoje (alkoholické i nealkoholické) po celý den (10.00–23.00 ), animační programy pro děti i dospělé.

 

Sport a zábava 4 venkovní bazény, dětský bazén, sauna, 5× jacuzzi, posilovna, 2 tenisové kurty, plážový volejbal a vodní sporty na pláži včetně potápění. Přibližně 10 km od hotelu se nachází golfové hřiště.

Slevy pro děti Děti do 11-ti let na přistýlce se 2 dospělými osobami mají ubytování i stravování zdarma. Platí jen letenku. Tato sleva platí maximálně pro 1 dítě na každý pokoj.

 

Fotogalerie

Occidental Grand Flamenco Xcaret 5* Occidental Grand Flamenco Xcaret 5* Occidental Grand Flamenco Xcaret 5* Occidental Grand Flamenco Xcaret 5*
Occidental Grand Flamenco Xcaret 5* Occidental Grand Flamenco Xcaret 5* Occidental Grand Flamenco Xcaret 5* Occidental Grand Flamenco Xcaret 5*
Pro více informací navštivte tuto stránku.