Logo

HomeNovinkyNáš typFotogalerieKontaktujte nás

Destinace
Informace

V Latinské Americe jsme D O M A

Vítáme vás na webové stránce cestovní kanceláře Latino Travel, která se specializuje na zájezdy připravované dle přání zákazníka a to do zemí Ibero-latinské Ameriky.

Naším cílem není masová turistika. Nabízíme pobyty, kde zaručujeme maximální spokojenost a individuální přístup k jednotlivým klientům. Specializujeme se na Peru, Mexiko, Kubu, Dominikánskou republiku, Brazílii a další země.

Latino Travel organizuje především cesty pro jednotlivce a to tak, že nejdříve zarezervuje letenku do vybrané destinace a ve vybraném termínu, poté ubytování v požadované kategorii, transfer a fakultativní programy. Cesty probíhají bez průvodce (technického doprovodu), a tak si můžete váš program volně upravovat a nemusíte se přizpůsobovat ostatním, navíc i ušetříte. K jednotlivým programům, které si vyberete, budete mít k dispozici místního – anglicky mluvícího průvodce.

Také nabízíme skupinové cesty – programy s asistencí česky mluvícího průvodce za nejvýhodnější možnou cenu. Jen menší počet osob a dobrý průvodce mohou být garancí kvalitní cesty. Tyto cesty doporučujeme hlavně těm klientům, kteří se v cizí zemi neradi pohybují sami nebo mají jazykovou bariéru.

Letecká doprava – všechny naše zájezdy jsou realizovány renomovanými leteckými společnostmi s odlety z Prahy a s minimálním počtem přestupů do cílové destinace. Proč jsou takové cesty výhodné? Nabízíme lety pravidelnými linkami s maximálním pohodlím a za rozumnou cenu.

Hotely – kategorie hotelů (3-5) je dána příslušnou zemí. Pokud není uvedeno jinak, hotely v nabídce pobytových zájezdů leží přímo na pláži a jsou vybaveny standardními pokoji s vlastním příslušenstvím, klimatizací (či jen ventilátorem), balkonem (či terasou) a možností výhledu na moře (či oceán)- toto zpravidla za příplatek. Stravování -pokud není uvedeno jinak, probíhá formou ALL INCLUSIVE. U poznávacích zájezdů je v ceně zahrnuto ubytování v hotelích 3-4, většinou se nacházejí blíž k centru. Snídaně je formou bufetu a oběd či večeře formou menu.

Všechny skupinové poznávací zájezdy mají zajištěn doprovod česko-španělsky mluvícího průvodce z Prahy po celou dobu zájezdu a místního akreditovaného průvodce v dané destinaci. Momentálně pouze v Peru a Mexiku zajišťujeme místní česko-španělský doprovod pro skupinové i individuální turisty.

V případě jakéhokoliv dalšího dotazu se budete moci obrátit na partnerskou kancelář naší cestovní kanceláře v dané zemi.

Dětské slevy – děti do 6-ti let mají ubytování a stravování zdarma, platí pouze letenku. Platí pouze v některých nabízených hotelích.

Přijměte od nás pozvání do některé ze zemí Ibero-latinské Ameriky a objevte v ní pro vás to nejzajímavější a nejkrásnější!

José Enrique Lingán

Latino Travel s.r.o. Tour Operator